Przydatne linki

Z tematyką związana z działalnością organizacji kynologicznych, do których należy hodowla SweetFeet, tj. Związku Kynologicznego w Polsce [ZKwP] oraz Międzynarodowej Federacji Kynologicznej [FCI] można zapoznać się korzystając z poniższych linków. Warto odnieść zaczerpnięte stamtąd informacje, które w sposób szczególny zwróciły Twoją uwagę, do analogicznych danych innej organizacji, do jakiej być może należy rodzima hodowla pupila, którego zakup właśnie rozważasz.

https://www.zkwp.pl/

http://www.fci.be/en/

Jeśli chcesz poczytać i pooglądać fotki dotyczące bogactwa kolorów Hawańczyków, zaglądnij na stronę prowadzoną przez Suzanne McKay – „Colour Guru” w świecie tej nieprzewidywalnej co do kolorów psiej rasy. Suzanne na podstawie własnych doświadczeń z hodowli, korzystając ze zdjęć jakie otrzymała z całego świata sympatyków rasy Hawańczyk, stworzyła pewnego rodzaju encyklopedię dedykowaną tematyce kolorów Bichon Havanese, opublikowaną pod podanym linkiem.

https://havaneseabc.com/rainbow_main.html

Przezabawne, ale jakże prawdziwe historyjki obrazkowe z życia psiaków możesz obejrzeć na stronie Ruperta Fawcett’a – rysownika, który przedstawia psi punkt widzenia świata w formie grafik opatrzonych komentarzami stanowiącymi przekład języka pieskiego na język ludzki.

http://offtheleashdogcartoons.com/category/off-the-leash-dog-cartoons/#.XUS84EfgrIU

Garść informacji na temat rasy Hawańczyk, a także wiele ciekawych artykułów ze świata czworonogów (np.: czy psy mogą udawać emocje, w czym psy są lepsze od ludzi) znajdziesz na portalu, do którego linkujemy poniżej.

https://www.psy.pl/rasa/hawanczyk/